محصل موفق دوره اول - ساناز مطیع

خانم ســاناز مـــطیع

 

 15 ساله

سال نهم متوسطه اول

تیزهوشان تهران

 

من ساناز مطیع کلاس نهم و در تیزهوشان تهران درس میخونم.

ما هرروز صبح از خواب بیدار میشویم و همان کارهای روز های قبل را تکرار میکنیم و لحظه ای فکر نمی کنیم شاید بعضی از کارهای هرروز ما اشتباه باشد و این اشتباهات همان چیزهایی ست که در این کلاس یاد گرفتم باید درست شود.  

مدت زیادی بود دنبال کلاسی می گشتم تا مهارت هایی رو که توی مدرسه به ما یاد نمی دهند (ئی اف تی ، ان ال پی ، تیپ شناسی ، تندخوانی و...) رو به من یاد بده و برای افرادی در رنج سنی من باشد تا با کلاس محصلان موفق دکتر سیدا آشنا شدم.

بزرگترین فایده ی این کلاس برای من این بود که با دنیایی بزرگتر از خونه، محله و مدرسه آشنا شدم. فهمیدم موفقیت و رسیدن به آرزوهای بزرگ و همیشه شاد بودن غیر ممکن نیست و برای رسیدن به هر هدفی باید تکنیک هایی رو یاد گرفت و چه عالی که این تکنیک ها رو زیر نظر بهترین استادان یاد گرفتم.

یکی از مشکلات من این بود که همیشه به خاطر اتفاقات گذشته افسوس میخوردم و خاطرات گذشته خیلی من رو اذیت میکرد اما با تکنیک هایی که اینجا یاد گرفتم این مشکلم کاملا حل شد.

در این کلاس تمام استادان پیگیر مشکلات ما بودند و هیچوقت سوال های ما رو بدون جواب نگذاشتند.

فواید این کلاس برای من و تاثیر مثبتی که در روحیه من گذاشت چیزی نیست که بتونم در چند خط خلاصه کنم و در آخر از پدر و مادر عزیزم و تمام استادانم که به من خیلی کمک کردند تشکر میکنم.