لبخند به زندگی و راههای چگونه شاد زیستن

رضا جدیدی

لبخند به زندگی و راههای چگونه شاد زیستن

زمانی که انسان شاد باشد میتواند از تمام لحظه های خود به خوبی بهره گیرد و از ذهن آرام و پاکی برخوردارشود. این  ذهن آرام و خالی ازغم ، کینه و دشمنی توانایی برنامه ریزی و هدفگذاری های بهتری خواهد داشت تا بتواند اهداف خود را به درستی خلق نماید .
به واقع همیشه این سوال برای من مطرح بود که چرا بعضی از انسانها با وجود مهمترین داشته های خود حال خوبی ندارند و یا مرتبا بیمار و افسرده هستند و یا زندگی را برای خود سخت میگیرند و با لذت زندگی نمیکنند که به این جواب رسیدم که انها راه و روش شاد زیستن را نیاموخته اند .
همه ما باید بدانیم وضعیت زندگی کنونی ما ، ما حصل باورهای درونی ماست که این باورها هم از دستاوردهای ضمیر ناخودآگاه خودمان است .
استرس و شادی همیشه مسری هستند که در کنار افراد شاد یا افسرده قرار گرفتن دقیقا تاثیر مستقیم بر حالت روحی و روانی ما دارد پس مهمترین اصل را میتوان نوع انتخابهای خودمان بدانیم که چگونه از حق انتخاب خود برای همراهی با دیگران استفاده کنیم .
تصمیم گرفتم در همایش شاد لبخند به زندگی مهمترین اصول و روشهایی که در جهت شاد زیستن است را برای شما عزیزان بیان کنم تا شما هم بتوانید با این اصول زندگی خود را متحول کرده و زندگی شادی را در کنار اطرافیانتان تجربه کنید .
باید بدانید که برای شاد زیستن هیچ رازی وجود ندارد بلکه با کنار هم قراردادن یکسری موارد که من آن ها را فرمول شاد زیستنن میدانم  می توانید به اندازه متعادل به نسخه کامل شاد زیستن و شاد بودن دست یابید .
این فرمول یا روش را باید در تمام مراحل زندگی خود رعایت کرده و تمام موارد آن را در کنار هم قرادهیم تا بتوانیم شاد باشیم. این موارد شامل: زندگی کردن در زمان حال، کنجکاوبودن در مقابل مسائل و اتفاق ها، انجام کارهای مورد علاقه آن هم مشتاقانه، به فکر دیگران بودن و یاری رساندن به آن ها، تقویت رابطه ها و آن هم با اصول و حفظ ارزشهای خود و در آخر مراقبت از جسم و بدن خود خواهد بود که با کنار هم گذاشتن این شش مورد حتما زندگی شادی را برای خود خلق خواهیم کرد . البته این موارد دارای مباحث و راهکارهای کلی تری است  که شرح کامل آن را در همایش لبخند به زندگی خواهید شنید .
شاید این مطالب در دسترس خیلی از افراد باشد ولی تعداد محدودی انسان آگاه و هوشیار همانند شما دوست عزیزکه در حال مطالعه این متن  هستید برای تغییر و تحول در زندگی خود زمان میگذارند . انسانهای هوشیار و موفق  برای داشتن یک زندگی عالی و شاد وقت و زمان  میگذارند و مرتبا با مطالعه و تحقیق  سعی دارند زندگی خود را با یادرگیری اصول و قواعد زندگی به سمت شادی و موفقیت سوق دهند .
بنده هم برآن شدم تا این همایش بزرگ و ارزشمند را برای شما عزیزان برگزارکنم که شاید بتوانم در ایجاد  تغییر و تحولی در زندگی شما سهیم باشم .
به امید دیدار شما دوستان ارزشمند در همایش بزرگ لبخند به زندگی مورخه 23 شهریور در تهران .

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر