بهترین بازی ها برای تقویت ذهن و آموزش زبان

 

تعدادی از برنامه‌های موبایلی برای این طراحی شده‌اند که ذهن را تقویت کنند و برخی دیگر می‌توانند با روش‌های بازی برای کاربران موبایلی نقش کلاس آموزش زبان را ایفا کنند اما با افزایش تعداد چنین برنامه‌هایی انتخاب از بین آنها سخت‌تر می‌شود.

وب‌سایت greenbot، در گزارشی به معرفی 10 برنامه برتر برای تقویت ذهن و البته آموزش یک زبان خارجی پرداخته است.

Lumosity، یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی برای تقویت ذهن و افزایش فعالیت‌های فکری به حساب می‌آِید. این برنامه با ارائه مجموعه‌ای از بازی‌های موبایلی در هر مرحله توجه و حافظه بازی‌کننده را به خود درگیر می‌کند. این بازی یک اپلیکیشن رایگان با امکان پرداخت درون‌برنامه‌ای است.

Elevate، برنامه دیگری در این لیست است که به افزایش مهارت‌های خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی و البته ریاضی می‌پردازد.

Neuronation، یکی دیگر از اپلیکیشن‌های این لیست است که در آن فرد می‌تواند با انتخاب یکی از مهارت تمرکز، افزایش حافظه و یا سرعت عمل یکی از مجموعه بازی‌های مورد نظرش را انجام دهد.

Duolingo در بین برنامه‌های آموزش زبان از جمله بهترین‌ها به حساب می‌آید. کاربران با استفاده از این برنامه‌ می‌توانند زبان‌های اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی و بسیاری از زبان‌های دیگر را به طور رایگان یاد بگیرند. این برنامه به صورت روزانه تمرین‌هایی را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.

اما برای کاربرانی که پیش‌تر با استفاده از برنامه رایانه‌ای Rosetta Stone، زبان‌های خارجی را یاد می‌گرفتند، مشابه موبایلی آن با همین نام می‌تواند انتخاب مناسبی می‌تواند باشد.

همچنین Quizlet، Babbel، Neuron Gym، Peak، Fit Brains Trainer و Memrise از جمله دیگر برنامه‌های این لیست است.

تحریریه ذهن برتر: اگر وقت برای پیدا کردن و نصب بازی هایی را که خواندید ندارید (هر چند کمتر از 10 دقیقه طول می کشد) به شما سایت ایرانی: zehnvarz-sharif.com را معرفی می کنیم. این سایت شامل ورزش های هدفمند برای تقویت حافظه، تمرکز، انعطاف پذیری و سرعت عملکرد مغز است که می توانید همین حالا آن را امتحان کنید.

 


نظرات کاربران
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب

شروع کلاس های محصلان موفق 2 از امروز

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

اتمام تخفیف کارگاه حافظه برتر به مناسبت 8k تلگرام

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

تنها 3 روز مانده به اتمام ثبت نام کارگاه حافظه برتر

26\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

گزارش دوم همایش بزرگ دوپینگ حافظه 2017

22\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر

برنامه جلسه 13 و 14 ام مدرسان موفق دوره پنجم

20\04\1396 | توسط موسسه فرهنگی ذهن برتر